CENTRUM POKRYĆ DACHOWYCH
Home
|ul.Nyska 27, 48-351 Biała Nyska
Oferta:
ROTO

 

Designo R8 uchylno-wysokoosiowe

Innowacyjne rozwiązania Roto

Roto Designo R8 to nowoczesna linia okien dachowych w segmencie Premium, wyróżniająca się unikalnym wzornictwem, wyjątkową kolorystyką (antracyt metallic), najwyższą funkcjonalnością dzięki podwójnemu systemowi otwierania sterowanemu jedną klamką umieszczoną - jak zawsze w Roto - u dołu okna, obniżonym montażem i optymalną integracją z dachem. Roto Designo to także jeszcze lepsze parametry izolacyjne dzięki zastosowaniu nowoczesnego szklenia Roto blueLine wraz z termo-blokiem WD, który o 15% poprawia parametry izolacyjne okna dachowego.

 

 


Designo R6 obrotowe

Innowacyjne rozwiązania Roto

Roto Designo R6 to obrotowe okno dachowe (oś obrotu w 1/2 wysokości skrzydła), o unikalnym wzornictwie i wyjątkowej kolorystyce (antracyt metallic), z obniżonym montażem i optymalną integracją z dachem. Roto Designo R6 to także jeszcze lepsze parametry izolacyjne dzięki zastosowaniu nowoczesnego szklenia Roto blueTec wraz z termo-blokiem WD, który o 15% poprawia parametry izolacyjne okna dachowego.

 

 

 

 

Designo R7 wysokoosiowe

Unikalne rozwiązania funkcjonalne

Okno wysokoosiowe Roto Designo R7 wyróżnia się w stosunku do tradycyjnego okna obrotowego lepszą funkcjonalnością oraz wyższym komfortem obsługi. Oś obrotu okna umieszczona jest w ¾ wysokości, dzięki czemu otwarte skrzydło „nie wchodzi do pomieszczenia” zapewniając w ten sposób swobodny oraz bezpieczny dostęp do otwartego okna w pozycji wyprostowanej. Zastosowanie okuć Roto - światowego lidera w tym zakresie - umożliwia obrót okna o 135° (pozycja do mycia), dzięki czemu łatwo jest je utrzymać w nienagannej czystości. Dodatkowo wszystkie dostępne pozycje okna uaktywniają siłowniki pneumatyczne, które zapobiegają samoistnemu zatrzaśnięciu się skrzydła, chroniąc tym samym jego użytkowników.

 

Okna dachowe Designo R7

 

Krzysztof Wojdyła i Henryk Krzysztof
AGRA-H Import-Export SPÓŁKA JAWNA
Biuro Obsługi Klienta:
Teresa Dziepak
ul.Nyska 27, 48-351 Biała Nyska
NIP 755-000-53-54
tel.:
77 4351751
 
 
tel./fax.:
77 4357878
e-mail:
agrah@eranet.pl